Vesa Luma është këngëtarja e njohur e cila ka vite që qëndron në skenën muzikore, duke qenë aktive me projekte të ndryshme për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Edhe rreth jetës private, Vesa shpesh herë shfaq lumturinë që ka në familjen e saj.

Së bashku me burrin dhe djalin e tyre Vesa paraqitet herë pas here nëpër mediat sociale.

Së fundmi me ndjekësit ajo ndau një fotorgrafi mjaft domethënëse, ushqimin e përgatitur nga Big Basta.

Në mënyrë romantike ai i dekoroi pjatën gruas.

E emocionuar me këtë veprim të tij, shikojeni çfarë ka shkruar Vesa në fotografinë që ka publikuar. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË