Vesa Luma është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo për shumë vite ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare duke sjellë kështu vetëm këngë të mirëfillta.

Vesa tani është larguar pak nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj ku është e martuar me reperin Big Basta dhe ka një djalë.

Ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo në Instastory ka publikuar disa foto me të cilat ka treguar se burri i saj po kthehet në shtëpi, e me emocion të madh e ka pritur djali i saj babain./ORAinfo/.

MUND TË JU PËLQEJNË