Butrint Imeri ka treguar aftësitë e tij në futboll.

Butrint Imeri është njëri ndër artistët më të kërkuar aktual në skenën e muzikës shqiptare.

Këngëtari së fundi ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq bashkë me futbollistin Edon Zhegrova.

Në një moment, Edoni dhe Butrinti zgjohen në këmbë dhe marrin një top, teksa këngëtari tenton t’i tregojë ‘aftësitë’ e tij në këtë fushë.

“I kallxova qysh luhet @edonzhegrova10 ”, ka shkruar ai sipër videos.

Butrinti

Publiée par Kosovarja Video sur Jeudi 12 septembre 2019

 

MUND TË JU PËLQEJNË