Moderatorja Elita Rudi komentohet vazhdimisht për shkak të bukurisë së rrallë që e posedon.

Imazhet që ajo ndanë në Instagram janë të veçanta dhe unike, e për të cilat komplimetohet vazhdimisht nga mijëra ndjekës që e përcjellin, shkruan “Kosovarja”.

Ajo i kushton kujdes të posaqëm fytyrës e grimit, madje veçohet për grimin të cilin e realizon në mënyrën më të mirë duke theksuar si duhet tiparet e fytyrës.

Një detaj që bie në sy është se Elita në shumicën e rasteve përdor një buzëkuq të njëjtë dhe unik që i rri shumë mirë.

Jo shumë i ndezur, por që bie në sy ngase hijeshinë më të madhe ia jep fytyrës pikërisht ky buzëkuq.

Mbase shumë vajza janë kurreshtare të dijnë se çfarë buzëkuqi përdorë Elita?!/Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË