Është ndër këngëtarët më In të skenës, i cili nuk ndalet duke sjellë më të mirën për adhuruesit e tij, shkruan Kosovarja.

Aktiv në muzikë, me projekte por edhe me koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit, gjithmonë një hap afër adhuruesve të tij.

Në llogarinë e instagramit ka hedhë dy imazhe me të cilat merr vëmendjen e shumë vajzave që e kanë Idol, por vëmendjen më të madhe merr mbishkrimi:
“2018 u kon pushim per mu ama 2019 Ka me kon ofanzive totale” .

Siç duket këngëtari ka premtuar edhe më shumë në vitin që po vjen, një gjë që sigurisht fansat e presin me shumë kënaqësi./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË