Capital T këtë të premte mbajti koncertin ‘Time Capsule’ një organizim ky që do mbete gjatë në mendjen e publikut shqiptar.

Këngëtari kishte dhuruar spektakël me këngët e tij për mijëra të pranishëm, bashkë me të dhuruan performanca të mira edhe Yll Limani, Alban Skenderaj dhe Majki.

Tani me një postim të bërë në Instagram, Trimi falënderoi të gjithë të pranishmit dhe udhëzoj fansat e tij të mos heqin dorë nga ëndrrat e tyre pasi me punë gjithçka arrihet.

MUND TË JU PËLQEJNË