Sot është një ditë e veçantë për Shkenda Dubovën, e krejt kjo pasi ajo po feston ditëlindjen e 34-të.

Mbrëmë ajo ka festuar deri vonë me shoqërinë e saj, moderatoren Arbnora Ademaj si dhe me Blerona Zeqirin, të cilat dhe e kanë surprizuar atë me një tortë.

Shkenda Dubova

Publiée par Albania Viral sur Mercredi 10 avril 2019

Madje të dyja kanë bërë një urim për këngëtaren. Është Arbnora ajo që ka publikuar një fotografi me të ku ka shkruar:

“Ky shpirt i jashtzakonshem nuk është vetem shoqja ime e ngusht , është gjysma ime ,energjia ime pozitive dhe dashuria ime njerzore , urojë më të mirat për ty të paqa gjithmonë , Të Dua”, ka shkruar Ademaj.

Ndërsa në anën tjetër nuk ka munguar edhe urimi nga Blerona Zeqiri përmes një foto të publikuar:

“Urime ditelindjen zemra ime, prej shpirtit po t’i uroj krejt te mirat e botes ashtu sic i meriton! Forca jote, vullneti dhe guximi te bejne nje prej femrave me te forta qe njoh deri sot. TE DON VOCRRAKJA JOTE BLLEKI”, ka shkruar Blerona./GazetaBlic/.

MUND TË JU PËLQEJNË