Ilda Bejleri kujdeset që çdo herë të vijë plotë elegancë dhe me shumë stil.

Ajo është në hap me trendët e reja të modës dhe paraqitjet e saj televizive gjithmonë arrijë të marrin vëmendjen, shkruan Indeksonline.

E tillë ishte edhe në paraqitjen e radhës, në kostum elegant me ngjyrë të zezë, Ilda dukej mahnitëse derisa buzëqeshja rrezatuese ia shtonte sharmin dhe më shumë.

Sigurisht ajo dukej më në formë se asnjëherë./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË