Këngëtarja Genta Ismajli është rikthyer me projektin me titull “Zjarr”, një këngë ritmike dhe e zjarrtë, tamam për Genten, shkruan “Kosovarja”.

Në skenat e videoklipit, Genta shfaqet eksplozive dhe duket sikur dëshiron me këmbëngulje ta ri dëshmojë fakton sa ajo është e zjarrtë e shpërthyese.

E bukur, energjike, e talentuar dhe me linja trupore që se lënë kënd indiferent, por ende vetëm, pa një mashkull përkrah, shkruan “Kosovarja”

Pse kaq pa fat në këtë drejtim këngëtarja bukuroshe? Mos ia ka mbyll fatin ky qelës që po e mban të varur në qafë?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË