Leonora Jakupi është një nga ikonat e muzikës shqiptare, e cila me këngët që i ka sjellë e në numër që janë të shumta ka arritur ti marr zemrat e të gjithve.

Leonora përveq zërit të ëmbel që ka e që cdo këngë e saj arrin të shndërrohet në hit, ajo njihet edhe për bukurinë e saj të cilën e dëshmon edhe me anë të fotografive që i poston në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Leonora nuk zhgënjen asnjëherë madje as kësaj rradhe, ku bukuroshja është paraqitur me një imazh të jashtëzakonshëm që po duket për mrekulli.

Pamja e saj unike bën që të “godas” kohë pas kohe dhe të marr vëmendjen e të gjithëve.

Edhe në këtë fotografi Leonora ka marrë mijëra pëlqime e komente, që lirisht mund të thuhet që është një nga fotografitë më të bukura që ka publikuar ndonjëherë.

A po ja tepron me bukuri Leonora? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË