Motrat Mustafa dhe Gili janë këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.

Këngëtarët të cilat po vazhdojnë me projekte të reja, e po ashtu duke qenë gjithmonë aktive në mbrëmjë të shumta, shkruan “Kosovarja”.

E, në projektin e radhës me shumë gjasë ato do të bashkëpunojnë ndërmjet veti.

Këtë e kanë bërë të ditur motrat Mustafa në profilin zyrtar.

Për më shumë shihni fotografinë dhe mbishkrimin e tyre. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË