Janë dy fytyra shumë të njohura, të dashura dhe të kërkuara anë mbanë botës.

Bëhet fjalë për këngëtaren Engjëllusha Salihun dhe moderatoren e njohur Arbnora Ademaj, shkruan Kosovarja.

Të dyja kanë të bëjnë me profesione krejtësisht të ndryshme, dhe jo shumë shpesh i shohim bashkë, pasi nuk i lidh asgjë e përbashkët.

Por, kohën e fundit janë shfaqur bashkë, ku edhe habiten paksa me prezencën e njëra tjetrës pasi nuk ishim mësuar ti shohim kështu, por sido që të jetë për një arsye ose tjetrën i bashkoi diçka.

Me sa duket, arsyeja të ketë qenë Labinot Gashi, të cilat me shumë gjasa kanë qenë të ftuara në emisionin e tij, dhe si çdo kush tjetër edhe këto kanë shfrytëzuar rastin të shkrepin nga një foto. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË