Vala

Sa i përket pamjes së jashtme, jemi mësuar që gjithmonë ta shohim me stilin e njëjtë të flokëve çdo herë.

Por, si rrallë herë, po godet me ndryshimet drastike që po i bën dita ditës, shkruan Kosovarja.

Aktorja e njohur, Arta Elezaj, tanimë u bë ende më e kërkuar për publikun, pasi pas një bionde u transformua në një zeshkane tejet atraktive.

Ajo ka rritur flokët dhe ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, e që ky ndryshim i ka bërë goxha mirë, ku tani po duket ende më seksi dhe joshëse. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË