Senzacioneve të rrjeteve sociale nuk po i shpëtojnë as fytyrat publike. Shpesh kemi parë se shumë prej tyre nuk e kanë problem të përdorin çfarëdo efekti që prodhon snapchat, apo instagram.

Së fundmi është bërë virale efekti i zbukurimit të fytyrës ku nuk ka hezituar ta përdorë as modelja Majlinda Zeka, shkruan “Kosovarja”.

E me këtë bukuri që ka Majlinda as ky efekt dhe agjë tejtër nuk e shëmton, por veç sa e zbukuron.

Rikujtojmë, se Majlinda dikur ishte në lidhje dashurie me reperin Majk me të cilin kanë një djalë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË