Fiona Gllavica prej vitesh është pjesë e serialit të popullarizuar, “Çka ka shpija”.

Ky serial komedi, ka arritur që të mbledh rreth vetës me mijëra shikues të të gjitha moshave dhe të bëhet mjaftë i dashur thuajse për të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Pjesë e kastit të serialit është edhe aktorja e re Fiona Gllavica, që e luan “Pajtesën”, nusen e shtëpisë, që është personazh mjaftë kompleks.

Në intervista, Fiona ka thënë se nuk ngjan aspak me karakterin që e luan në serialin televiziv, i cili edhe e bëri të njohur për një publik të gjërë.

Ndryshe, në foton e fundit, fytyra e aktores duket tejet ndryshe. Shikojeni se si.

MUND TË JU PËLQEJNË