Learta Jakupi është nga personazhet e popullarizuar të shoubizit vendor, shume shpesh e përfolur në median rozë, shkruan “Kosovarja”.

Learta, thuajse çdo foto që e poston, menjëherë kthehet në lajm dhe bënë përshtypje tek njerëzit që e ndjekin, e që janë të shumtë në numër.

E, së fundi edhe nëna e Leartes ka nisur të komentohet, pasi faqja e saj në Instagram është mjaftë aktive, shkruan “Kosovarja”.

Learta e ka uruar të ëmën me një foto nga dasma e saj.

Ndërkohë, Learten e kanë uruar edhe disa këngëtare, të cilat kanë drejtuar fjalët më të bukura për të ëmën e resë së njohur të estrades. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË