Aktorja Arta Elezaj u bë e njohur në serialin “O sa mirë” me rolin e Xhakartës, dhe nga ajo kohë është mjaft e komentuar.

Ajo gjithmonë pëlqehet nga shumë njerëz pasi që gjithmonë vjen me imazhe joshëse, shkruan Kosovarja.

Diçka ndryshe nga viti i kaluar janë flokët e saj, nga kaçurrelat kaloi në të drejta.

Çka e shtyu atë ta bëjë këtë ndryshim, ju lakmoi vajzave tjera apo pse?

Por si çdo ndryshim tjetër, edhe kësaj here Elezaj vazhdon të rrëmbej vëmendjen e të gjithëve./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË