Një ndër emrat më të komentuar për këtë vit padyshim që ishte edhe modelja e njohur Angela Martini.

Ajo duke qenë tejet aktive në rrjetet më të frekuentuara sociale, ndan gjithçka nga jeta e saj e përditshme, ku edhe sot veproi kështu, shkruan Kosovarja.

Angela bëri me dije se kishte ndryshuar planin për këtë festë, e këtë e tregoi më së miri përmes një mesazhi ku kishte thënë:

“Ndryshim planesh në minutin e fundit! Do të kaloja Vitin e Ri në shtëpinë tiem të dytë në pizhame, duke shikuar televizion, sikurse në fëmijëri”, shkroi ajo.

Në një fustan të ngushtë dhe elegant, e cila tregonte se ndodhej në Rumani, la shumë për të dëshiruar me bukurinë dhe linjat e saj. /Kosovarja/