Aktorja e njohur Adriana Matoshi kohëve të fundit po shëndrrohet në një person krejtësisht tjetër.

Në shumë pamje që po poston vazhdimisht, me një grim perfekt dhe të rëndë aktorja po ia arrin synimit që të duket e mrekullueshme, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që ajo nuk e ka problem ta shfaq vetën në forma të ndryshme dhe e pakompleksuar, këto foto të saj menjëherë kalojnë në lajm.

Më poshtë, mund ta shihni ndryshimin e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË