Viteve të fundit cilësohet si njëra nga këngëtaret më të kërkuara, jo vetëm nga publiku ane mbanë botës, por edhe për bashkëpunime.

Është kjo Yllka Kuqi, e cila falë talentit të shfaqur në skenë, sot është berë mjaft e kërkuar nga të gjithë.

Yllka përveç këngëve solo, ka sjellë edhe bashkëpunime të ndryshme, të cilat janë xhiruar dhe publikuar në kuadër të vitit të ri.

E këto bashkëpunime janë me Ylli Demaj e me Medën, që menjëherë pas publikimit në kanalin Youtube, klikimet kaluan limitin.

Por këtë herë bukuroshen nga Gjakova, e bashkoi potpuria e rallës më shumë se kurrë me këngëtarët e njohur, Sabri Fejzullahu dhe Sinan Hoxhën.

Ky po që do të jetë një super hit, ashtu së paku shihet nga klikime.

Dhe me sa duket, ky bashkëpunim do te thyejë rekordin, sepse jo vetëm që është pritur mirë nga publiku, por bëhet fjalë edhe për tri personazhet më të njohur nga publiku shqiptar.

Që t’iu bindeni vërtetë zërit dhe lokalit të tyre, është linku më poshtë, ku mund ta dëgjoni këngën. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË