Remzie Osmani sot ka filluar ditën më ndryshe se ditët tjera.

Data e sotme duket të shënojë ndër datat më të rëndësishme për artisten e dashur, pasi është ditëlindja e bashkëshortit të saj, Halilit, shkruan Kosovarja.

Për këtë ditë të veçantë të tij, urimi i saj nuk ishte aq i gjatë, por zgjodhi fjalët më kuptim plotë ku i tha:

“Urime ditëlindja, 100 vite të lumtura”.

Ndër këto vite sa kanë qenë bashkë dhe vazhdojnë të jenë, Remzia dhe Halili, kanë dëshmuar një dashuri të vërtetë dhe të madhe, që çdo herë e kanë dëshmuar me provat më të mëdha. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË