Çështja Stresi-Keisi ende po merr vëmendje tek mediat rozë.

Stresi dhe Keisi muajin e kaluar kishin prishur fejesën, ende nuk dihen arsyet e ndarjes së tyre dhe publiku janë tejet të interesuar për këtë çështje.

Pak minuta më parë reperi ka ndarë një fotografi mjaft interesante në Instagram ku shihet pranë një oxhaku të ndezur dhe shkrimin që ka lënë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

‘Drut i kom dhez, e fotot i djegi’ ka shkruar Stresi në postimin e bërë që mendohet të jetë një dedikim për ish të dashurën. /Lajmi.net/

 

MUND TË JU PËLQEJNË