Të gjitha fejesat, martesa, dasmat e ahengjet e të njohurve, “prodhojnë” lajm. Njejtë ndodhi edhe me fejesën e këngëtares Lule Mustafa, shkruan “Kosovarja”.

Lule Mustafa, është motra e vogël e Safetes e Sahides, që gjithashtu merret me muzikë dhe ia ka dalë të ndërtoj karrierë të suksesshme.

Lulja, së fundi i ka dhënë fund beqarisë, duke u fejuar me personin e zemrës. Fejesa e këngëtares u ndoq me interes të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Lulja, që nga fejesa nuk ka publikuar as një foto e asgjë me të fejuarin. Çka po ndodh?

 

MUND TË JU PËLQEJNË