Dihet tanimë se cilat artiste kanë raporte të mira qofshin me familjarë, kolegë apo miqtë e tyre, shkruan “Kosovarja”.

E kur flasim për Remzien e njohim si një ndër këngëtaret që njihet që ndan raporte të mrekullueshme me të gjithë, qofshin familjarë apo kolegë të saj.

Ajo ka raporte mjaft te afërta edhe me vëllain e saj Nexhatin ku publiku i do dhe i çmon shumë falë muzikës së bukur që iu dhurojnë të dy së bashku.

Tani që u bë vjehërr gëzon raporte të mira edhe me nusen e saj.

Por, përkundër faktit që me Nexhatin ka raporte të mira a thua vallë si janë raportet me gruan e tij Xhevahiren?

Remzia dhe kunata saj nuk kanë as edhe një foto të vetme së bashku, madje edhe në ato fotot familjare nuk mund ti gjesh bashkë.

Rikujtojmë se Remzia madje ka qenë edhe pjesë e potpurit me Shyhrete Behlulin dhe motrat Mustafa me këngën “Moj kunata”.

Por,çfarë po ndodh mes dy kunatave?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË