Skerdi ka finalizuar projektin e ri.

Në llogarinë e tij personale në Instagram ka zbuluar datën e publikimit të këngës më të re e cila këtë herë do të jetën në bashkëpunim me reperin, The Pak.

Kënga e re mban titullin ‘Diablo’ dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip.

“Neser ora 18:00 videoklipi DIABLO ft. The Pak”, ka shkruar Skerdi në postimi e tij.

Kujtojmë që lansimi i tij i fundit është ‘Goodbye’ e cila u publikua pa klip./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË