Flori duke se është duke punuar për një këngë të re.

Pas disa muajve pauzë Flori ka filluar sërish të jetë aktiv si në rrjete sociale ashtu edhe në skenën muzikore.

Gjatë natës së mbrëmshme ai ka postuar një foto në Instagram pranë një këngëtares identitetin e të cilës e ka lënë enigmë.

Këngëtari la mbishkrim sarkastik duke bërë publikun edhe më kurioz të dijë se kush është ajo “Gjeni kush është këngëtarja ka një sy dhe dy llom”.

Mbetet të shihet se me kë do shohim Florin në bashkëpunim për projektin e radhës. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË