Edhe më tej Loredana Zefi dhe historia e saj janë kryefjala e medias në Zvicër e Kosovë. Mediat zvicërane po e komentojnë pa fundësisht reperen shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Loredana u aktualizua për shkak të deklaratave të një zonjë nga Zvicra, e cila tha se reperja dhe vëllai i saj përvetësuan nga ajo 900 mijë franga.

Në gjithë këtë histori, është i përfshirë edhe vëllai i këngëtares, me të cilin duket se ka nisur gjithçka.

Reperi Getinjo, që është kunati i Loredanes, pak kohë më parë ka postuar me vëllain e saj, të cilin në bazë të emojive, e konsideron të fuqishëm, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË