Ivanka Trump duket se pati një javë tejet të zënë pasi ishte në dasmën e shoqes së saj dizajnere, Misa Nonoo në Romë, dhe mbase kjo mund të jetë arsyeja se përse ajo harroi të paketojë një palë sytjena kur u nis për në New York.

Në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së në New York, shihet se ajo nuk kishte veshur reçipeta nën bluzën e hollë, derisa shikonte fjalimin e babait të saj, Donald Trump.

Si rezultat, 37-vjeçarja kishte një mosfunksionim të veshjes, duke i dhënë të pranishmëve nga e gjithë bota një pamje të gjoksit të saj nëpërmjet bluzës.

Edhe pse Ivanka nuk kishte veshur reçipeta, pjesa tjetër e veshjes ishte mjaft bukur. Ajo veshi një fund ‘Prada’ të bardhë deri në gjunjë, çmimi i të cilës ishte 2130 dollarë. Biondja po ashtu këtë dukje e kombinoi edhe me një palë këpuca të zeza shkëlqyese.

Megjithatë, veshjet që ajo zgjodhi për biznes nuk ishin asgjë për Ivankën në krahasim me fustanet që ajo veshi në Romë.

Për pritjen ajo veshi fustanin e nënës së saj, të cilin ajo e kishte veshur në një eveniment në vitin 1991.

MUND TË JU PËLQEJNË