Prezantuesit Labinot Gashi-Labi ende po e realizon programin e së dieles “1 kafe me Labin”, veç se tani në “KTV”.

Labi sapo ka festuar 40 vjetorin e lindjes dhe me rastin e ditëlindjes atij i është organizuar një festë surprizë nga e shoqja dhe miqtë e tij më të mirë, shkruan “Kosovarja”.

Labi është ndjerë shumë i emocionuar teksa i ka parë pjesën më të madhe të miqve të mbledhur në një vend, që kishin ardh aty ekskluzivisht për të, shkruan “Kosovarja”.

Në ditëljndje ka munguar një nga miket më të mira të tij, këngatarja Vesa Luma, e cila e ka uruar Labin nga Zelanda e e Re ku po jeton prej disa muajsh, shkruan “Kosovarja”.

/Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË