Leonora Jakupi, e bukura e dheut, është emri më i spikatur i skenës, estradës, showbizit. Krijuese e shumë hiteve muzikore dhe influencuese e modës dhe trendit, shkruan “Kosovarja”.

E pashme dhe e pa ngatërrueshme, Leonora ia ka dalë që të ndërtoj karrierë mjaftë të sukeshme, e të dëshmohet edhe në fusha të tjera pos muzikës.

Leonora Jakupin e kemi parë edhe duke aktruar, e gjithashtu si imazh i disa brendeve prestigjioze në vend.

Leonora, për vite me rradhë ka qenë imazhi kryesor i “Prince Caffe”, por në spotet e fundit nuk po e shohim më.

Tani, imazh i kësaj kafeje është Tayna e Xhensila Myrtezaj, shkruan “Kosovarja”.

Tani princi me cilën është?

MUND TË JU PËLQEJNË