Të gjithë duan që kilogramët e tepërt ti humbin.

Mes një sërë mënyrash për të humbur kilogramët e tepërt, kumbullat e thata janë ndër më të rekomanduarat, natyrisht të shoqëruara edhe me një stil jete të shëndetshëm

Mirëpo përdorimi i kumbullave të thata stimulon metabolizmin tonë të djeg më shumë yndyra, duke e furnizuar me fibrat që ka nevojë për tu pastruar organizmi nga toksinat.

Keni nevojë për tre kumbulla, 200 ml ujë dhe një kokërr limoni.

Tre kumbullat e thata hidhini në një enë me ujë dhe lërini në frigorifer për një natë të tërë. Në mëngjes hajini kumbullat të ndara nga uji.

Më pas shtrydhni një kokërr limoni mbi ujin e kumbullave dhe piheni me gllënjka të vogla. Ndiqeni këtë regjim për një muaj dhe do të shihi rezultatet e dëshiruara.

MUND TË JU PËLQEJNË