Këngëtarja Gresa Behluli tregoi se cili ishte mendimi i vjehrrës për veshjet e saj në dasmë.

Gresa, e ftuar në emisionin ‘Mirage‘ tregoi detajet rreth dasmës dhe disa gjera tjera që nuk i kemi ditur.

Ajo u pyet rreth çmimit të dasmës, po ashtu edhe prapaskenave të festës.

Por një pyetje që iu bë ishte edhe cili ishte mendimi i vjehrrës së saj për veshjet dhe në përgjithësi për dasmën?

‘Komentet janë shumë të mira, është shumë e kënaqur edhe veshjet i kanë pëlqy shumë‘ tha ajo.

Ndryshe, Gresa kurorëzoi dashurinë e saj me Lulzim Ibrahimin./GazetaBlic/

MUND TË JU PËLQEJNË