I njohur si një ndër aktorët më të mirë të komedisë, atij nuk i ka munguar angazhimi asnjëherë, shkruan “Kosovarja”.

Dikur e kemi parë tek “3 gjermant e trashë”, tutje tek “Kafeneja jonë”, e vitet e fundit është protagonisti kryesor i serialit “Çka ka shpija”.

Naser Rafuna, në serialin “Çka ka shpija” portretizon një zëvendës ministër të Qeverisë së Kosovës dhe gjatë gjithë kohës çështja sillet rreth korrupsionit, shkruan “Kosovarja”.

Zakonisht regjisorët e producentët marrin impakt nga dikush? A thua si kush është Xheku? A e keni ndonjë ide?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË