Valbona Spahiu është këngëtarja me zërin e mrekullueshëm që tashmë është mjaftë e njohur nga publiku për zërin, interpretimin live dhe projektet atraktive.

Projekti i fundit i këngëtares ishte kënga me titull “M’ke lan”, që u pëlqye shumë nga publiku. Kjo këngë morri mjaftë vëmendje dhe vazhdon të dëgjohet edhe më tej, shkruan “Kosovarja”.

Siç kuptojmë, këngëtarja së shpejti po vjen me një projekt të ri, që do ta sjell atë shumë ndryshe. Valbona Spahiu, këtë herë do të këndoj bashkë me një reper, emri i të cilit mbetet surprizë.

Këngëtarja bukuroshe së fundi ka realizuar edhe një ser fotogtafik ku duket me stil dhe mjaftë e freskët. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË