Rasim Thaçi i njohur për publikun si Cima, është njëri nga humoristët më të pëlqyer dhe më të komentuar kosovar.

Përveç në fushën e karrierës, ai është i njohur edhe për jetën private, shkruan “Kosovarja”.

Si edhe shumë artistë të tjerë, Cima është tejet aktiv në rrjete sociale herë pas here edhe me postime komike.

Ndryshe nga herat e tjera, me ndjekësit e tij në Instagram aktori ka ndarë një kujtim me babain e tij.

“Nje kujtim me babain Rusten”, ka shkruar ai përballë fotos.

Duhet të theksojmë, është hera e parë që Cima ka ndarë foto në prezencë të babait.

Siç shihet, Cima nuk përngjan aspak me të atin. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË