Dafina qysh nga kthimi nga Amerika nuk është duke u ndalur me projektet dhe me koncertet, shkruan Kosovarja.

Erdhi me disa këngë solo por edhe me bashkëpunim , ku edhe u prit mjaft mirë. Këto ditë ka paralajmëruar edhe për një projekt të radhës ku fansat e saj janë duke pritur me shumë entuziazëm.

Kënga titullohet ‘Kurgja nuk kallxojna’, këngëtarja ka publikuar disa inserte të këngës ku shihet me lëvizje shume provokuese. Dafina përveç tjerash është edhe shumë aktive ne Instagram jo vetëm që prezanton aktivitetin rreth muzikës por edhe momente me shoqëri.

Në këtë fotografi të cilës i ka lënë një përshkrim interesant ku thotë se deri sa ju emitoni Al Caponen, unë pra jam Nina Simon. Nga shumë komente vijnë edhe Nga Argjentina dhe Beatrix Ramosaj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË