Çifti Mozzik dhe Loredana janë kthyer plotësisht në qendër të vëmendjes, kjo për shkak të historisë së përvetësimit të parave nga Loredana Zefi ndaj një çifti në Zvicër, shkruan “Kosovarja”.

Të implikuar në ngjarje janë edhe disa familjar të Zefit dhe media po thotë se nuk ka lënë pa u përfshirë edhe vëllai i Mozzikut, reperi Getinjo.

Kjo ngjarje e ka ranguar Loredanen në krye të personazheve më të përfolur në Zvicer dhe në trojet shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Vajza që e konsideronim shumë të pasur, duket se pasurinë e kishte borxh. A ka më para?

Mozzik po sheh mos i ka mbetur ndonjë cent në gojë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË