Para pak javësh Sara Hoxha dhe Ledion Liço kurorëzuan me martese dashurinë e tyre më një ceremoni madhështore pranë liqenit të Comos në Itali.

Ditën e sotme Lori ka ndarë më ndjekësit në Instagram disa foto nga nata e festës dhe mund të themi me plot bindje se ka shkëlqyer.

Lori shfaqet e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë argjendi, me flokë të mbledhura dhe dekolte të hapur, pamje e cila u komplimentua menjëherë nga ndjekësit e saj në Instagram.

Por a e dini se sa shumë ka kushtuar kjo veshje? Fustani i argjentë me shkëlqim është i markës Dior dhe kushton plot 18 mijë euro, Dior është edhe çanta, por e dekoruar me kristale Swarovksi, ndërsa vathët janë J’adior dhe kushtojnë 350 euro. Domethënë veshja e Lorit ka kushtuar rreth 18,350 Euro.

MUND TË JU PËLQEJNË