Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të mirë në historinë e futbollit, e duke qenë i tillë ai e ka edhe vëmendjen e publikut në maksimum.

Ai përpos se po kalon në një formë të mirë në fushën e gjelbër ai gëzon poashtu një jetë të mirë private, pasiqë ai ka një familje mjaft të madhe.

Së fundmi ai me gruan e tij Georgina Rodriguez dhe fëmijët ka publikuar një fotografi ku shihet duke kaluar një të dielë të bukur përkrah familjes.

MUND TË JU PËLQEJNË