Të gjithë e njohim Lola Haradinaj, bashkëshorten e deputetit Daut Haradinaj.

Nga të gjitha bashkëshortet e politikanëve tanë, Lola tani për tani zoton fronin e gruas më të ndjekur, kjo pasi që vazhdon të shquhet më e bukura, me stilin më të veçantë dhe më elegantë, shkruan Kosovarja.

Lolën e kemi shumë të hapur dhe miqësore kur vjen puna te rrjetet sociale dhe shpërndarjen e paraqitjeve të saj, andaj edhe ka arritur që në profilin e saj Instagram të numërojë me mijëra ndjekës.

Nga të gjitha realizimet e paraqitjet që shohim nga ajo, diçka shumë interesanthe është vënë re tek ajo, e ajo është simpatia që ka ndaj këngëtares së njohur Elvana Gjatës.

Pothuajse kohë pas kohe sjell video, duke u dëgjuar në sfond këngët e saj, dhe nuk është hera e parë që Lola e bën me dije se më e preferuar këngëtare e saj është Elvana…

Aq e di sa sot me këngën e saj mbetet pa tekst. Disponimi i saj flet boll, tek e përcjell dhe argëtohet që në mëngjes.

Shikojeni sa bukur. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË