Është e bukur, e dëshiruar dhe e admiruar prej nga më i vogli deri tek i madhi.

Fjala është për këngëtaren shumë të dashur Dafina Zeqirin, e cila që nga fillimi është pranuar tek publiku dhe nuk është zëvendësuar asnjëherë, shkruan Kosovarja.

Dafina, ka realizuar të gjitha ëndrrat që ka synuar, andaj sot gëzon suksese të pafundme për meritat dhe shtyjet që i ka dhënë karrierës së saj.

Po i dëgjove këngët e saj secila ka domethënie në vete, dhe të bën shumë për të kuptuar kjo pasi i ka tejet të veçanta dhe të rralla.

Mirëpo, edhe karakteri i Dafinës nuk është hiç më ndryshe, pasi gjithmonë është dalluar nga të tjerët dhe ka pasur ndonjë premisë që e ka identifikuar si të vetmen, ashtu edhe sikur ky lot diamanti.

E, këtë gjë e kanë vërejtur edhe fansat të cilët edhe ishin ata që ia zbuluan këtë të fundit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË