Dafina Zeqiri vjen me një video të radhës provokuese.

E tillë shfaqet edhe në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, përkatësisht në llogarinë e saj personale, Instagram.

Së fundmi, ajo publikoi një video të shkurtër në InstaStory, ku shfaqej teksa kërcente në bikini, në tarracën e shtëpisë së saj.

Këngëtarja duket se nuk shqetësohet aspak nga fakti se të tjerët mund ta shohin, madje bën “twerk” pa pushim duke buzëqeshur para kamerës.

Dafina Zeqiri

Publiée par N’Rm I sur Mercredi 12 juin 2019

 

Projekti i saj i fundit muzikor është ‘La Reina’, këngë kjo që ka një videoklip të realizuar për mrekulli dhe si këngë po pëlqehet e po dëgjohet shumë që nga publikimi.

MUND TË JU PËLQEJNË