Dafina Dauti ka treguar se cilat është gjinia e foshnjës që po e pret.

Dafina Dauti ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu më të rejat rreth saj. Këngëtarja tregoi se është martuar për herë të dytë dhe po e pret fëmijën e parë nga kjo martesë.

Po ashtu ajo zbuloi edhe gjininë e foshnjës që po pret si dhe tregoi se si e priti vajza e madhe këtë lajm.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Dafina Dauti.

 

MUND TË JU PËLQEJNË