Autorja e hitit “Vuj vuj vuj” duket se po kalon kohë të mira me ekipin e saj me të cilin përgatit këngët dhe video-klipet.

Këngëtarja 34-vjeçare me origjinë nga Kosova ka uruar njërin nga anëtarët e ekipit të saj që përkujdeset për tekstet e saja.

Bëhet fjalë për Akil Beqirin, të cilit ajo i uron datëlindjen dhe e quan “një nga qeniet njerëzore më mahnitëse që njeh”.

“Gëzuar ditëlindjen për një të vërtetë! Ju sillni kaq shumë të qeshura për të gjithë ekipin dhe ju jeni një nga qeniet njerëzore më të mahnitshme që njoh.

Te dua vëllai im”, shkruan Dafina Zeqiri në Instagram.

MUND TË JU PËLQEJNË