Dafina Zeqiri publikoi një fotografi atraktive.

Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet shumë joshëse

Këngëtarja në këtë foto ishte veshur me një fustan të zi, në të cilin thekson format trupore dhe vë në plan të parë gjoksin.

“Dua t’i mbaj duart dhe t’i kaloj mbrëmjet e të premteve bashkë me ty”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Dafina Zeqiri dje (e enjte) publikoi këngën e re me titull “Ring Ring”, të cilën e solli në bashkëpunim me Varrosin. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË