Sot, Dafina Zeqiri ka habitur të gjithë.

Si rrallëherë, Dafina postoi foto të gjyshit të saj dhe ia kushton disa fjalë prekëse.

Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit një imazh të rrallë të gjyshit të saj.

Dafina Zeqiri së fundi ka habitur të gjithë me një postim që e bëri në Instagram.

Këngëtarja ka postuar një foto, në të cilin shfaq gjyshin e saj si dhe ia dedikoi disa fjalë atij.

“Fotografi e rrallë e gjyshit tim. “Babai im”, Shoku im më i ngushtë! Më mungon shumë”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, “Lule Lule” është projekti i fundit i Dafina Zeqirit, këngë të cilën e solli në duet me Lumi B.

MUND TË JU PËLQEJNË