Në kohët e fundit po eksperimenton shumë me pamjen.

Dafina Zeqiri së fundi ka nxitur reagime me një status rreth dukjes së saj dhe stilit të ri të flokëve për të cilin u komentua madje edhe u ‘ofendua’.

Ajo në një imazh që ka ndarë me adhuruesit në ‘Instagram’ para pak ditësh deklaroj se nuk e ka ndërmend të ndalet dhe se muzikë bën për ata që e duan dhe e përkrahin, shkruan Indeksonline.

Ndërsa e njohur që çdo herë guxon për stilin e saj në veshje, edhe në një postim të radhës ajo ka mahnitur me paraqitjen unike dhe plotë stil.

Në një veshje të kombinuar nga farmerka Dafina u kujdes të theksonte belin e saj të hollë derisa dukej goxha joshëse.

Ndryshe, ‘Lule lule’ është projekti i saj i fundi që erdhi në bashkëpunim me reperin, Lumi B./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË