Dafina Zeqiri çdo herë befason.

Dafina Zeqiri përveç projekteve të njëpasnjëshme që ka sjellur këtë vit, ajo po merr pjesë edhe në projekte të artistëve të tjerë.

Këë e ka bërë së fundi, kur këngëtarja e njohur kosovare është paraqitur në videoklipin e reperit të njohur, Lazee.

Laze ka publikuar projektin e ri ‘Kill With Passion’ në të cilin është bërë pjesë Dafina, këngëtarja seksi shfaqet në disa skena tejet atraktive dhe sensuale.

Përveç kësaj, Dafina ka treguar se shumë shpjet do ta shohim edhe në një bashkëpunim me reperin e famshëm.

MUND TË JU PËLQEJNË