Është këngëtarja më me stil dhe më e veçantë që e ka njohur tregu i muzikës shqiptare. Dafina, po që është unike, shkruan “Kosovarja”.

Dafina, verën që e lam pas ka sjell disa këngë e bashkëpunime, që dolën të jenë mjaftë të sukseshme, e u luajtën pafundësisht në radio.

Hiti më i madh i saj, ishte verzioni “remake” i këngës “Lule, lule”, që këngëtarja e sjelli në bashkëpunim me reperin Lumi B.

Tani, Zeqiri po lanson gjatë gjithë kohës foto ekstravagante e provokuese nga Amsterdami. Një nga fotot që bënë përshtypje dhe është komentuar pafundësisht, është kjo me taka në shtrat, shkruan “Kosovarja”.

Kjo është “stylish” Dafina.

MUND TË JU PËLQEJNË