Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit e saj një fotografi ku shihet duke ndërruar rrobat brenda veturës në setin e xhirimeve të videoklipit të saj më të ri.

Këngëtarja Dafina Zeqiri po sjell një këngë të re.

Ajo madje ka filluar edhe xhirimet e videoklipit, pamje të cilat vazhdimisht po ndan me fansat e saj.

Dafina duket për mrekulli në secilën foto, çdo herë me stil ndryshe në veshje e madje edhe flokë.

E në postimin më të fund shohim Dafinën në disa fotografi vetëm në brendshme, ndërsa ndërron rrobat për skenën e radhës që kishe për të xhiruar.

Këngëtarja ka shkruar se ajo po bën një ndërrim të shpejtë për skenën e radhës që do të xhirojë.

Dafina nuk ka zbuluar ndonjë detaj për këngën e re që po sjell dhe as ndonjë datë se kur do të publikohet.

MUND TË JU PËLQEJNË